به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین دژ:فرماندار شهرستان شاهین دژ با صدور پیامی سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبریک گفت: متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه بیادماندنی و تاريخي آزادي خرمشهر  حكايتي است مثال زدني از فداكاري و عشق و ايمان رزمندگان اسلام در اوج مظلوميت و در اوج پاكبازي و منتهاي توكل به خدا بعد از 43 روز مقاومت كه اين شهر را آزاد كردند. اين آزادي مهمترين حاصل عمليات بيت المقدس بود.  آزادي خرمشهر آزادي يك شهر نبود تجلي درخشان ايثار و فداكاري يك ملت قهرمان بود خرمشهر نماد مقاومت و ترجمان ايمان و همت و آگاهي فرزندان رشيد ايران است. خرمشهر يك شهر نيست كه يك جغرافياي بزرگ خلوص و فداكاري است يك تاريخ است.

اينجانب سالروز پيروزي خرمشهر را كه حماسه اي ماندگار و جاودانه است به همه ملت ايران و به اهالي شهید پرورو هميشه در صحنه شهرستان شاهین دژ و بويژه نیروهای نظامی وانتظامی، ايثارگران، آزادگان و خانواده هاي معظم شهدا تبريك و تهنيت عرض مي نمایم و اميدوارم بتوانيم در امنيت حاصل از خون شهيدان و حماسه رزمندگان به خدمت خالصانه به مردم و اسلام و انقلاب بپردازيم وپاسدارارزش های نظام وانقلاب باشیم.