متن  پیام فرماندار شاهین دژبدین شرح است:                                                                                                     

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور حماسی و غرورآفرین ملت شریف ایران اسلامی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، گامی مهم در جهت عزت و اقتدار کشور و موجب سربلندی و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.
مردم با حضور در این عرصه مهم و تأثیرگذار، علاوه بر ایجاد نشاط و افزایش سرمایه اجتماعی، موجبات امیدواری دوستان و یأس و ناامیدی دشمنان کشور را فراهم آوردند.
یقیناً همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند :پیروز اصلی انتخابات همان مردمی هستند که مشتاقانه و پرشور به صحنه آمدند تا به دنیا ثابت کنند ایران اسلامی کشوری مستقل، آزاد، مقتدر و نمونه بارز نظام مردم سالاری دینی است.
خدا را به خاطر داشتن چنین مردمی شاکریم و بر خود فرض میدانم ضمن تبریک به منتخبین هر دوانتخابات, از مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان شاهین دژ، داوطلبین شوراهای اسلامی شهر و روستا و حامیان آنها که با حضور و مشارکت خود زمینه ساز خلق چنین حماسه بزرگی شدند تقدیر و تشکر نمایم.
همچنین از اهتمام و مساعی کلیه دست اندرکاران انتخابات اعم از عوامل اجرایی، بازرسی، نظارت، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و اصحاب رسانه که بستر این حضور عظیم را فراهم آوردند صمیمانه سپاسگزارم.
وقت آن است که دست در دست هم با اتحاد، همبستگی و هم افزایی در راستای توسعه و شکوفایی ایران اسلامی تلاش نموده و روند توسعه را در شهرستان شاهین دژ، شتاب بیشتری ببخشیم.                                                           حسین عباسی/فرماندارشهرستان شاهین دژ